טכנולוגיה חדשה להצערת העור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

מערכת טיקסל (Tixel) הינה מערכת מבוססת טכנולוגיית TMA (Thermo Mechanical Ablation)

אשר פותחה לצורך טיפולים אסתטיים לחידוש העור והצערתו, טיפול בקמטים וקמטוטים.

הטכנולוגיה מבוססת אנרגיית חום טבעי המגיעה  ל- 400 מעלות. החום מועבר ע"י ראש טיטניום בעל מוליכות תרמית גבוהה שעשוי בצורת פירמידות ששטח הכיסוי שלו הוא סנטימטר אחד.

הפירמידות הזעירות באות במגע עם העור ואנרגיית החום עוברת באופן מידי לשכבות העור.

כאשר הוא נוגע בשכבת העור לחלקיקי שנייה הוא יוצר אפקט של פגיעה מבוקרת בעור בצורת נקבים זעירים. כל נקב מתרפא במהירות מאחר והוא מוקף עור בריא. תהליך הריפוי נקרא wound healing. תחילה (במהלך שעות-ימים) נוצר גלד והאפידרמיס שמתחתיו מתחדש (epitelization). לאחר מכן מתרחש תהליך ממושך יותר (שבועות- חודשים) בדרמיס ונוצר קולגן חדש.

דברים שחשוב לנו לדעת על טיקסל:  TIXEL מכסה טווח רחב של טיפולים אסתטיים המבוצעים יום. המכשיר מעביר אנרגיית חום באופן ישיר ומדויק מאד אל העור, ללא קרינה וללא סכנה לעיניים כלל. הטיפול מהיר מאד, בטוח ומתאים לכל סוגי העור. אין צורך בשימוש בחומר מאלחש בזמן הטיפול. הטיפול לא גורם לדימום ושטפי דם. ההחלמה מהירה ואין צורך להישאר בבית לאחר הטיפול. החל מן הטיפול הראשון, האפידרמיס מתחדש ומתקבל מרקם אחיד ונקי. כבר אחרי הטיפול השני ניכר שיפור בקמטים. אין צורך בסדרה ארוכה מדי של טיפולים. מדובר ב- 4-6 טיפולים בהפרש של כחודש וטיפול תחזוקתי אחד נוסף פעם בחצי שנה.

במכשיר ישנה אפשרות לשלוט בשני פרמטרים: זמן חשיפה לעור ועומק חדירה לתוך העור. שני הפרמטרים הללו מבדילים בין אינדיקציות שונות להם מיועד המכשיר. באינדיקציות כמו טיפול בקמטים נשתמש בפרמטרים יותר גבוהים שהתוצאה שלהם היא פגיעה מבוקרת בתאים של דרמיס אפיטליאלי וגם שכבת אפידרמיס שיגרמו ליצירת תאים חדשים עם קולגן חדש ושאר המרכיבים החשובים של התאי העור. באינדיקציות כמו אנטיאייג'ינג ומלזמה (פיגמנטציה על רקע הורמונלי) נשתמש בפרמטרים נמוכים יותר שהתוצאה של הטיפול היא פגיעה עדינה בשכבה של דרמיס בלי לפגוע בשכבת אפידרמיס וכתוצאה מכך ישנו גירוי של התאי דרמיס ליצירת קולגן חדש. בנוסף, מתרחשת יצירת תעלות בעור שלנו לחלון הזדמנויות של כמה שעות בודדות בהן ניתן לטפל בעור עם חומרים שאינם יכולים לעבור בצורה יעילה לתוך פנים של העור ע"י מריחה רגילה.

אז מהן האינדיקציות למעשה של המכשיר: ניתן לטפל במכשיר לצורך העלמת קמטים עדינים ובינוניים, לגרום לחידוש העור שלנו (טיפול אנטיאייג'ינג), ניתן לטפל קרוב מאד לעין וגם בעפעף עצמו (מעל גלגל העין), לביצוע מתיחת העור סביב העיניים והידוקו, טיפול בעין יבשה, אקנה פעיל וצלקות אקנה, נזקי שמש, מלזמה, סימני מתיחה.

מעוניינות בטיפול להצערת העור?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

על רקע מגפת הקורונה והמגבלות הנלוות.

‏המרפאה חוזרת לפעילות רגילה!
כמו כן המרפאה במודעין חוזרת לפעילות פעם בחודש.

ניתן גם לתאם פגישת ייעוץ בטלפון או ב-telemedicine
לפי בקשת החולה.

עדכון מצב:
יש אפשרות לבצע ניתוחים עלפי הוראות משרד הבריאות

מאחלת לכולם בריאות איתנה

דילוג לתוכן